Reference

V červnu 2021 jsme úspěšně dokončili stavbu dvou příček pro společnost Sima FM CZ, s.r.o., v areálu GLP v Jažlovicích u Prahy. Instalovalo se z pojízdného lešení do výšky bezmála šesti metrů.

V květnu 2021 finishujeme ionizaci v pořadí druhé kancelářské budovy. Tentokrát se jedná o známou budovu AFI Butterfly v Karlíně. Ionizaci zde zavádíme i do výtahů. Nájemnící a návštěvníci prostor mohou klidně dýchat.

Ve spolupráci se společnostmi Rilancio a SHG Cleanair jsme v květnu 2021 realizovali první projekt komplexní Ionizace kancelářské budovy AFI City v Kolbenově ulici. Pomocí zařízení od americké společnosti GPS Global Plasma Solutions jsme pomohli přivést "čistý vzduch" do všech prostor budovy. Systém aktivně ničí patogeny (včetně viru covid-19),...

Na konci roku 2020 jsme zahájili spolupráci se ZENOVA services s.r.o., na projektu dodání pravidelných revizí elektrospotřebičů, prodlužovacích přívodů, strojů a elektroinstalace pro společnost Valeo Česká republika. Jedná se o dlouhodobou spolupráci, naši revizní technici pracují prakticky nepřetržitě po celý rok.

V srpnu 2020 jsme provedli výměnu všech nouzových svítidel výškové budovy na Pankráci. Jednalo se o 155ks původních neprovozuschopných svítidel, které jsme odborně demontovali a nahradili je LED svícením od výrobce Schrack Technik.

Koncem dubna revize nouzového osvětlení odhalila zásadní pochybení v zapojení kamerového systému. Um neznámého technika a jeho výtvor bychom zařadili spíše do elektrikářských kuriozit. Opravili jsme tristní napájení kamerového systému !přímo! z nouzového svítidla. Dále bylo vyměněno několik zásuvek formou rozšíření stávající elektroinstlace.

V dubnu 2020 jsme měnili nouzové svítidla v budově na Přikopech. Původní neprovozuschopná svítidla byla vyměněna za nová Panlux PLUTO FPS-6061-C 6W/1h IP40. Práce byla provedena včetně zapravení původních pozic NO.

Na konci března 2020 jsme zajistili měření jednoho z hlavních rozvaděčů průmyslové haly. Vzhledem k tomu, že nebylo možné zastavit provoz, museli jsme pracovat pod napětím. Použit systém nepřímého měření ze závěsných proudových transformátorů řady KBU 58 I AC 600A 5VA 1A Třídy 1 .