Reference

Instalujeme komplikovaný přívod k VO venkovnímu osvětlení u objektu AFI City Tower. V rámci zakázky je třeba natáhnout cca 100m CYKY 4*25, zajistit jištění a úpravy rozvaděče, provést jádrové vrtání, zapravit požární ucpávky, udělat výkop u pláště budovy, zajistit zapravení poškozeného pláště a přepojit stávající lampy venkovního osvětlení. Děkuji...

Za velmi stížených podmínek realizujeme bourací práce v paláci Broadway v centru Prahy. Práce probíhají v nočních hodinách tak, aby nedošlo k omezení provoru nájemníků a zejména divadelních představení.

Dnešní den jsme věnovali projektům v AutoPalace Spořilov a Vysočany. Zároveň probíhalo několik realizací. Pokládka koberců, výmalba kanceláří, instalace nosné konstrukce, otočení kovové zárubně, instalace elektronického zámku a přesun zásuvek, vypínačů a dalších technologických prvků. Děkuji všem teamům za skvělou práci.

Dnes si team Life IT přivstal a zajistil servis a údržbu rozvoden NN v pivovaru Staropramen na Smíchově. Provedeno tlakové čištění, dotažení spojů a kontrola prvků, ve všech hlavních rozvaděčích nízkého napětí do 1000V. Děkuji všem za pracovní nasazení a perfektní výsledek akce!

Instalaujeme nestandartní pouzdro pro pojezdové dveře 3x2m, včetně zakázkové výroby, do nové SDK příčky v Praze na Spořilově. V rámci omezeného času pro realizaci, stíháme stavbu, začištění, osazení a výmalbu v rámci jednoho víkendu. Děkuji všem za ochotu a pracovní nasazení!

Konce prosince realizujeme zakázku na Praze 5, instalujeme kabelové trasy, datové i silové zásuvky. Práce probíhala mimo pracovní dobu tak, abychom nenarušili chod společnosti.