Reference

Na základě úspěšného projektu ionizace budovy BBC v Praze, dostáváme k realizaci další projekt. Jedná se o dvě kancelářské budovy v Ostravě. Zařízení instalujeme do vzduchotechnik obsluhujících kanceláře, gastro a suterén budov. Výjimkou není ani umístění zařízení na výtahové kabiny.

Na základě závad uvedených v revizní zprávě o kontrole provozuschopnosti nouzového osvětlení, provádíme opravy nouzových svítidel v objektech Národní, Vodičkova a Ehlenův dům. Došlo jak k výměně samostatných svítidel, tak k opravám stávajících těles formou výměny modulů či baterií.

Byla provedena periodická kontrola a údržba kompenzačních rozvaděčů na Slovanském domě v Praze. V rámci zakázky došlo také k výměně několika kondenzátorů. V průběhu prací jsme zjistili, že některé prvky jsou na hranici životnosti a doporučili klientovi výměnu.

Vzhledem k častým výpadkům vzduchotechnické jednotky v kancelářské budově Prague Gate jsme realizovali zakázku, v rámci které došlo k identifikaci možných příčin problému. Následně došlo k výměně stykačů a časových relé, včetně kabeláže. Jednotka je nyní v plném provozu.

Již podruhé realizujeme plošnou periodickou údržbu rozvaděčů v administrativní budově SmíchOFF. Bylo provedeno: tlakové čištění, odstranění nečistot, izolace živých částí, dotažení spojů a kotrola komponent.

Realizovali jsme další ionizační projekt kancelářské budovy v Praze. Tentokrát se jedná o budovu A známého komplexu BB Centrum. Návštěvníci a pracovníci Moneta Money Bank mohou dýchat čistý vzduch napříč celou budovou. V tomto případě instalujeme zařízení GPS do vzduchotechnických jednotek obsluhujících kanceláře, lobbby, kongresové centrum,...

Úspěšně dokončujeme další rozsáhlý projekt IONizace komplexu kancelářských budov na Praze 5. Instalace proběhla v rámci budov A, B, C, kde ošetřujeme nejen společné prostory či lobby recepce, ale i kompletní prostory nájemníků, či kabiny výtahů. Měření výsledných hodnot ukázalo velmi dobré výsledky šíření kladných a záporných částic napříč...

V listopadu 2021 realizujeme ve spolupráci se společností Rilancio s.ro. instalaci ionizačního systému GPS v budově druhé nejvyšší budovy v ČR. Vzduch čistíme v prostoru jídelny, výdeje a kompletně ošetřujeme lobby recepce. V tomto projektu využíváme novinky, zažízení GPS DM48, které zajišťuje silnou tvorbu pozitivních a negativních částic,...

V září realizujeme elektrifikaci zakázkové skříně pro společnost Fortuna Game a.s. Jedná se o instalaci silnoproudých a datových rozvodů a zásuvek, včetně úprav rozvaděče a dodání patřičných revizí.

V srpnu 2021 realizujeme tři velké zakázky naráz. Fitout sedmého patra kancelářské budovy Roztylská 1 pro společnost Vibrofloors, rekonstrukce třetího patra kancelářské budovy Táborská 46 pro spolecnost ZNZ Electronics a kompletní proměna koupelny. Velký dík patří neúnavným pracovníkům, kteří se nebojí pracovat i 24 hodin v kuse, abychom zvládli...