Reference

V dubnu realizujeme elektroinstalaci ve školní jídelně EDUCAnet Praha na Roztylské v Praze 4. Je nainstalováno 8 bezpečných okruhů pro vybavení jídelny v rozsahu platných norem.

Na Velikonoce využíváme plánované odpojení budovy od sítě z důvodu čištění a revize VN a měníme neprovozuschopné silové jističe vzduchotechniky na objektu Spálená 51.

Na základě úspěšného projektu ionizace budovy BBC v Praze, dostáváme k realizaci další projekt. Jedná se o dvě kancelářské budovy v Ostravě. Zařízení instalujeme do vzduchotechnik obsluhujících kanceláře, gastro a suterén budov. Výjimkou není ani umístění zařízení na výtahové kabiny.

Na základě závad uvedených v revizní zprávě o kontrole provozuschopnosti nouzového osvětlení, provádíme opravy nouzových svítidel v objektech Národní, Vodičkova a Ehlenův dům. Došlo jak k výměně samostatných svítidel, tak k opravám stávajících těles formou výměny modulů či baterií.

Byla provedena periodická kontrola a údržba kompenzačních rozvaděčů na Slovanském domě v Praze. V rámci zakázky došlo také k výměně několika kondenzátorů. V průběhu prací jsme zjistili, že některé prvky jsou na hranici životnosti a doporučili klientovi výměnu.

Vzhledem k častým výpadkům vzduchotechnické jednotky v kancelářské budově Prague Gate jsme realizovali zakázku, v rámci které došlo k identifikaci možných příčin problému. Následně došlo k výměně stykačů a časových relé, včetně kabeláže. Jednotka je nyní v plném provozu.

Již podruhé realizujeme plošnou periodickou údržbu rozvaděčů v administrativní budově SmíchOFF. Bylo provedeno: tlakové čištění, odstranění nečistot, izolace živých částí, dotažení spojů a kotrola komponent.

Realizovali jsme další ionizační projekt kancelářské budovy v Praze. Tentokrát se jedná o budovu A známého komplexu BB Centrum. Návštěvníci a pracovníci Moneta Money Bank mohou dýchat čistý vzduch napříč celou budovou. V tomto případě instalujeme zařízení GPS do vzduchotechnických jednotek obsluhujících kanceláře, lobbby, kongresové centrum,...

Úspěšně dokončujeme další rozsáhlý projekt IONizace komplexu kancelářských budov na Praze 5. Instalace proběhla v rámci budov A, B, C, kde ošetřujeme nejen společné prostory či lobby recepce, ale i kompletní prostory nájemníků, či kabiny výtahů. Měření výsledných hodnot ukázalo velmi dobré výsledky šíření kladných a záporných částic napříč...