Reference

V listopadu 2021 realizujeme ve spolupráci se společností Rilancio s.ro. instalaci ionizačního systému GPS v budově druhé nejvyšší budovy v ČR. Vzduch čistíme v prostoru jídelny, výdeje a kompletně ošetřujeme lobby recepce. V tomto projektu využíváme novinky, zažízení GPS DM48, které zajišťuje silnou tvorbu pozitivních a negativních částic,...

V září realizujeme elektrifikaci zakázkové skříně pro společnost Fortuna Game a.s. Jedná se o instalaci silnoproudých a datových rozvodů a zásuvek, včetně úprav rozvaděče a dodání patřičných revizí.

V srpnu 2021 realizujeme tři velké zakázky naráz. Fitout sedmého patra kancelářské budovy Roztylská 1 pro společnost Vibrofloors, rekonstrukce třetího patra kancelářské budovy Táborská 46 pro spolecnost ZNZ Electronics a kompletní proměna koupelny. Velký dík patří neúnavným pracovníkům, kteří se nebojí pracovat i 24 hodin v kuse, abychom zvládli...

V červenci 2021 dokončujeme plán instalací v rámci projektu ionizace budov AFI Europe Česká republika. Ve Vokovicích si mohou nájemníci i návštěvníci budov A i B užívat čistého vzduch v kancelářích i společných prostorech, díky zařízením s bipolární ionizací od společnosti Global Plasma Solutions.

Koncem června 2021 jsme realizovali zatím nejrozsáhlejší instalaci ionizačního zařízení v rámci České republiky. Komplex budov E, N, C, L, a M je nyní kompletně ošetřen včetně výtahů. Děkujeme za spolupráci všech zúčastněných a za extrémní pracovní nasazení pracovníků, kteří realizaci mnohdy prováděli do pozdních večerních hodin.

V červnu 2021 jsme úspěšně dokončili stavbu dvou příček pro společnost Sima FM CZ, s.r.o., v areálu GLP v Jažlovicích u Prahy. Instalovalo se z pojízdného lešení do výšky bezmála šesti metrů.

V květnu 2021 finishujeme ionizaci v pořadí druhé kancelářské budovy. Tentokrát se jedná o známou budovu AFI Butterfly v Karlíně. Ionizaci zde zavádíme i do výtahů. Nájemnící a návštěvníci prostor mohou klidně dýchat.

Ve spolupráci se společnostmi Rilancio a SHG Cleanair jsme v květnu 2021 realizovali první projekt komplexní Ionizace kancelářské budovy AFI City v Kolbenově ulici. Pomocí zařízení od americké společnosti GPS Global Plasma Solutions jsme pomohli přivést "čistý vzduch" do všech prostor budovy. Systém aktivně ničí patogeny (včetně viru covid-19),...

Na konci roku 2020 jsme zahájili spolupráci se ZENOVA services s.r.o., na projektu dodání pravidelných revizí elektrospotřebičů, prodlužovacích přívodů, strojů a elektroinstalace pro společnost Valeo Česká republika. Jedná se o dlouhodobou spolupráci, naši revizní technici pracují prakticky nepřetržitě po celý rok.

V srpnu 2020 jsme provedli výměnu všech nouzových svítidel výškové budovy na Pankráci. Jednalo se o 155ks původních neprovozuschopných svítidel, které jsme odborně demontovali a nahradili je LED svícením od výrobce Schrack Technik.