Reference

Zprovoznili jsme trasu přívodu nových kabelových tras pro zařízení s vysokým odběrem. Instalovali jsme nový rozvaděč a zajistili změny na rozvaděči původním.

Z kraje listopadu 2019 jsme realizovali rozvod nových kabelových tras o délce 240m do výšky 4 metrů. Jednalo se o kabel CYKY 5Jx25. V rámci zakázky jsme realizovali též průrazy zdiva a instalovali kabelové nosníky.

V listopadu jsme realizovali zakázku na výměnu a opravu více než 60ks zířivkových svítidel. Pracovalo se ve výšce 5 metrů s pomocí vysokozdvižné plošiny. Práci jsme zvládli během jednoho pracovního dne, bez nutnosti omezení provozu.

Koncem října 2019 jme zajistili termovizní kontrolu rozvaděčů v Praze na Zličíně.

Z bezpočnostních důvodů bylo třeba vybudovat nouzový východ z prostor skladu na Praze 6. Prostor ale nebyl monitorován a hrozilo nebezpečí krádeže. Museli jsme tedy jednat rychle a během jednoho dne nejen prorazit dzivo, ale i osadit zárubně a protipožární dveře s panikovoým kováním. Bylo to na krev, ale včetně úklidu jsme zakázku realizovali během...

Postarali jsme se o pravidelnou údržbu a akutní opravy patrových rozvaděčů v celé budově v centru Prahy. Došlo k zaizolování vodičů po nešetrných instalacích a demontážích, tlakovému čištění, předrátování a dotažení kontaktů. Veškeré práce probíhali v nočních hodinách, aby nedošlo k omezení provozu.

Bylo třeba připevnit dočasný poutač s logem firmy o rozměru 6x1,5m do výšky cca 10m, z důvodu natáčení reklamního spotu a pořízení fotografií. Zakázku jsme realizovali s použitím vysokozdvižné plošiny. Následně došlo k demontáži poutače ihned po dokončení záběrů.

V září 2019 došlo k zahoření deonu vzduchotechniky budovy na Praze 1. Komponenty jsme vyměnili včetně oprav zahořených vodičů. Následně došlo k termografické kontrole.