Reference

Na základě provedené termovize a měření jsme měnili výkonnostní jistič pro chlazení budovy na Praze 1. Provoz téměř nebyl omezen.

Zákazník požadoval velmi rychlou realizaci zakázky na opravu oplocení areálu, aby nedocházelo k neoprávněnému vniknutí na soukromý pozemek. Akce proběhla ve stejném týdnu, ve kterém byla zadána. Jako bonus jsme nad rámec zakázky natáhli ostnatý drát.

Zákazník na Praze 6 předával prostor novým nájemníkům. Na výměnu kování v celém patře jsme měli jen jeden den včetně nákupu materiálu a realizace. Zvládli jsme to. Prostory jsou pronajmuté.

V listopadu 2019 jsme provedli kompletní rekonstrukci sociálního zařízení na Praze 6. Jednalo se o výměnu baterií, opravu sprch, přetěsnění vodovodu, opravu odpadů, ale i výmnu záchodových prkének. Realizace probíhala přes noc, po pracovní době.

Zprovoznili jsme trasu přívodu nových kabelových tras pro zařízení s vysokým odběrem. Instalovali jsme nový rozvaděč a zajistili změny na rozvaděči původním.

Z kraje listopadu 2019 jsme realizovali rozvod nových kabelových tras o délce 240m do výšky 4 metrů. Jednalo se o kabel CYKY 5Jx25. V rámci zakázky jsme realizovali též průrazy zdiva a instalovali kabelové nosníky.

V listopadu jsme realizovali zakázku na výměnu a opravu více než 60ks zířivkových svítidel. Pracovalo se ve výšce 5 metrů s pomocí vysokozdvižné plošiny. Práci jsme zvládli během jednoho pracovního dne, bez nutnosti omezení provozu.

Koncem října 2019 jme zajistili termovizní kontrolu rozvaděčů v Praze na Zličíně.

Z bezpočnostních důvodů bylo třeba vybudovat nouzový východ z prostor skladu na Praze 6. Prostor ale nebyl monitorován a hrozilo nebezpečí krádeže. Museli jsme tedy jednat rychle a během jednoho dne nejen prorazit dzivo, ale i osadit zárubně a protipožární dveře s panikovoým kováním. Bylo to na krev, ale včetně úklidu jsme zakázku realizovali během...