Reference

V noci z 5. na 6. února jsme instalovali přívody pro automatickou linku na Praze 6. Délka trasy 90m, kabel CYKY-J 5x10, výška instalace 3-4m bez použití plošiny. Instalace se podařila zdárně dokončit, aniž bychom omezili raní směnu pracovníků.

28. února 2020 jsme provedli rozsáhlou výměnu a opravy svítidel haly na Praze 6. Svítidla byla umístěna ve výšce 12m, proto bylo zapotřebí použití nůžkové plošiny. Práci ztěžoval omezený pohyb plošiny z důvodu umístění regálů a uskladnění křehkého zboží. Opravy byly provedeny ve večerních hodinách, aby nebyl nikterak omezen provoz zákazníka.

Koncem února 2020 jsme zajistili demontáž a likvidaci rackové skříně, včetně datových a silových rozvodů. V objektu byly odstraněny rozvodové lišty a zapravena omítka.

V únoru 2020 proběhla rozsáhlá údržba rozvaděčů čtyř významných zákazníků na Praze 6. Bylo provedeno tlakové čištění, odstranění nečistot a dotažení prvků elektroinstalace v jednotlivých rozvaděčích. Při té příležitosti jsme zajistili opravy po periodických revizích elektroinstlace jako např. pospojení prvků, řádné ukončení nezajištěných vývodů,...

Zákazník si přál zamezit přístup k dočasnému skladu v podzemních garážích. Nebylo možné ukotvit sloupky do podlahy, aby nedošlo k poškození hydroizolace. Poradili jsme si.

Kuchyňská deska byla v dezolátním stavu. Došlo k výměně kuchyňské desky, opravě odpadů a vodovodního potrubí, instalaci nové baterie a opravě okolních stěn. Vše ve velmi krátkém čase s minimálním omezením provozu.

Instalovali jsme nové elektronické zámky a videotelefon v Karlíně. Pro instalaci bylo nutné také vybudovat nové kabelové trasy. Zprovoznili jsme dálkové (online) ovládání vstupních dveří a demontovali původní nevyhovující systém.

Realizovali jsme nový revizní otvor do SDK u zákazníka na Praze 1. Práce probíhali ve večerních hodinách, aby nebyl omezen provoz recepce.

Měnili jsme elektroměry pro přímé i nepřímé měření u patrových rozvaděčů, bez omezení provozu budovy. Práce tedy musely probíhat mimo pracovní dobu.

Koncem roku 2019 jsme dostali velmi složitou zakázku na instalaci nových kabelových tras, resp. přivodů pro komponenty automatizované linky. Jednalo se o více jak 500 metrů kabelu do výšky několika metrů. Práce museli být hotovy do sjednaného termínu a času nebylo mnoho. Po více jak 24h práce náš team dokázal projekt dotáhnout do cíle. Realizovali...