Reference

Kuchyňská deska byla v dezolátním stavu. Došlo k výměně kuchyňské desky, opravě odpadů a vodovodního potrubí, instalaci nové baterie a opravě okolních stěn. Vše ve velmi krátkém čase s minimálním omezením provozu.

Instalovali jsme nové elektronické zámky a videotelefon v Karlíně. Pro instalaci bylo nutné také vybudovat nové kabelové trasy. Zprovoznili jsme dálkové (online) ovládání vstupních dveří a demontovali původní nevyhovující systém.

Realizovali jsme nový revizní otvor do SDK u zákazníka na Praze 1. Práce probíhali ve večerních hodinách, aby nebyl omezen provoz recepce.

Měnili jsme elektroměry pro přímé i nepřímé měření u patrových rozvaděčů, bez omezení provozu budovy. Práce tedy musely probíhat mimo pracovní dobu.

Koncem roku 2019 jsme dostali velmi složitou zakázku na instalaci nových kabelových tras, resp. přivodů pro komponenty automatizované linky. Jednalo se o více jak 500 metrů kabelu do výšky několika metrů. Práce museli být hotovy do sjednaného termínu a času nebylo mnoho. Po více jak 24h práce náš team dokázal projekt dotáhnout do cíle. Realizovali...

Na základě provedené termovize a měření jsme měnili výkonnostní jistič pro chlazení budovy na Praze 1. Provoz téměř nebyl omezen.

Zákazník požadoval velmi rychlou realizaci zakázky na opravu oplocení areálu, aby nedocházelo k neoprávněnému vniknutí na soukromý pozemek. Akce proběhla ve stejném týdnu, ve kterém byla zadána. Jako bonus jsme nad rámec zakázky natáhli ostnatý drát.

Zákazník na Praze 6 předával prostor novým nájemníkům. Na výměnu kování v celém patře jsme měli jen jeden den včetně nákupu materiálu a realizace. Zvládli jsme to. Prostory jsou pronajmuté.

V listopadu 2019 jsme provedli kompletní rekonstrukci sociálního zařízení na Praze 6. Jednalo se o výměnu baterií, opravu sprch, přetěsnění vodovodu, opravu odpadů, ale i výmnu záchodových prkének. Realizace probíhala přes noc, po pracovní době.

Zprovoznili jsme trasu přívodu nových kabelových tras pro zařízení s vysokým odběrem. Instalovali jsme nový rozvaděč a zajistili změny na rozvaděči původním.